TOPlist

Space Laser Arena – to je parádní Laser Game
Ta pravá zábava ve Zlíně!

Navrhli jsme naši Arénu s jediným cílem, abyste se královsky bavili. V naší Aréně se můžete těšit na spoustu originálních prvků, dobře navržených překážek a opravdu velký výběr hudby, kterou si ke hře sami vyberete.

Díky neustálému zlepšování a investicím do vývoje si držíme status nejmodernější Laser Arény v Evropě, a máme také řadu prvenství.

Jaké jsou možnosti rozdělení hráčů při hře najdete zde: herní módy v Aréně.

Mega výběr skvělé hudby ke hře!
Profesionálně složená, speciálně pro Laser Game

V naší Laser Aréně najdete největší počet hudebních skladeb, které si můžete ke hře sami vybrat. Máme největší výběr ze všech Arén!

Můžete si vybrat hudbu z legendární mlátičky Mortal Kombat, robotických Transformers, hvězdných Star Wars, hity z 90. let, temného Vetřelce, a spoustu dalších skvělých skladeb, které byly složeny speciálně pro Laser Game.

Kompletní výběr hudby, včetně ukázek, najdete zde: hudba ke hře.

Dokonale navržená Laser Aréna
Od profesionálů z oboru

Naše Aréna byla navržena odborníky, kteří mají za sebou návrhy více jak 15 Arén v Česku a na Slovensku, a u naší si dali extrémně záležet.

V naší Aréně vás čeká oproti jiným Arénám systém 3D překážek, kdy má každá překážka 4 použitelné strany, za které se můžete schovat. Nejsou to tedy jen nějaké desky, které oddělují prostor. Každá naše překážka je dostatečně široká, abyste se za ni mohli schovat!

Zlé, červené oko Arény, které vás neustále sleduje
Představujeme Helios

U stropu naší Arény vše sleduje zlé, červené oko: Helios. Sleduje všechny hráče v Aréně, a pokud se mu ukážete, zasáhne vás.

Pokud jej ale zasáhnete vy, váš laserový paprsek se odrazí a zasáhne všechny nechráněné protihráče v Aréně vaším jménem! Body jen potečou.

Navíc dostanete jednu ze tří superschopností:
Neviditelnost, špionský mód nebo štít!

Co získáte za superschopnosti?

Zasažením Heliosu získáte kromě získaných bodů také superschopnost po dobu 30 sekund na základě zvoleného herního módu.

Neviditelnost Špion Štít

NeviditelnostŠpionŠtít

Když získáte neviditelnost, na vaší vestě se vypnou všechny zvýrazněné body a po dobu 30 sekund nejste pro ostatní hráče v aréně viditelní, protože v Aréně je téměř dokonalá tma. Ale vy ostatní hráče vidíte! Když se stanete špionem, přebarvíte se na barvu soupeřového týmu a jste vetřelcem v jejich řadách! Představte si tu výhodu, kdy si soupeř myslí, že jste jeho spoluhráč a přitom vystřílíte celý, nic netušící soupeřův tým! Když získáte štít, stáváte se na určitou chvíli prakticky nesmrtelní. Pomůže vám odrazit 5 střel, které by vás jinak zasáhly a vyřadily ze hry. Se štítem můžete s klidem vběhnout přímo k soupeřům a všechny vystřílet!

Neviditelnost získáte v herním módu Deathmatch. Špionem se stanete v herním módu Týmová hra.

Dokonalý zvuk s THX Ultra certifikací
Dali jsme si záležet úplně na všem

V naší Aréně máme nainstalovaných neuvěřitelných 34 reproduktorů – od nízkofrekvenčních subwooferů, přes středové, až po výškové reproduktory.

Přinášíme prostorový zvuk v plné kvalitě a certifikací THX Ultra. Zvuk je u nás prostě úžasný a vybranou hudbu ke hře si vychutnáte na plno!

Dokonalá a viditelná mlha
Navíc s extra hustou mlhou na přání!

V Aréně máme několik silných výrobníků husté a viditelné mlhy. Mlha vás při hře dokonale obklopí a spolu s vámi vybranou hudbou se postarají o dokonalý zážitek ze hry.

Používáme prémiovou, kvalitní směs do výrobníků mlhy, která nešpiní oblečení, a v Aréně ji skutečně uvidíte!

A pokud máte zájem zkusit opravdovou specialitu, nabízíme bonus OPRAVDĚ HODNĚ MLHY, kdy se Aréna zaplní téměř neproniknutelnou mlhou, kdy neuvidíte ani své nohy! Hra, taktika i výsledný zážitek dostanou zcela jiný rozměr. Doporučujeme vyzkoušet!

Speciální překážka v Aréně – Recognizer
V jeho blízkosti nepřítel nepozná, ke kterému týmu patříte

Recognizer je dlouhá, podsvětlená překážka – v Aréně jej zcela určitě nepřehlédnete. Díky modrému světlu, které Recognizer kolem sebe vydává, se hráči v jeho okolí jen obtížně rozeznávají.

Navíc lze skrze něj střílet! Pokud se tedy pohybujete v jeho těsné blízkosti, nepřítel nepozná, k jakému týmu patříte!

Nejdetailnější výsledky ze hry na světě!
Zde nemáme konkurenci. Jsme prostě nejlepší

Po hře okamžitě zobrazíme výsledky z vaší hry na velké televizi, a dostanete také detailní tištěné výsledky, a to v češtině, angličtině nebo slovenštině!

Výsledky ze hry jsou přehledné, detailní, v poutavé grafice, tematicky laděné dle zvolené hudby, a to včetně nového systému hodností hráčů dle úspěšnosti a dosaženého skóre.

Podrobnější výsledky ze hry žádná jiná Laser Aréna na světě nenabízí.

Přednastavená jména, anonymní týmy… Ne u nás!
Sami si vyberete herní přezdívku a jméno vašeho týmu!

Zatímco v některých Arénách máte jasně daná jména vest, se kterými musíte hrát, u nás si je vyberete sami. Když vás někdo zasáhne, budete hned vědět kdo! A komu to máte oplatit :-)

Při hraní v Aréně – po zasažení vás nebo protihráče – uvidíte ihned na displeji, který je na vestě, koho jste zasáhli nebo kdo právě zasáhl vás. Nemusíte si tak pamatovat přednastavené přezdívky všech hráčů, protože spoluhráče s jejich vlastními přezdívkami už dávno znáte!

A pojmenovat si můžete i svůj vlastní tým, který poté uvidíte po hře ve výsledcích na TV a v tištěných výsledcích, které si vezmete s sebou domů.

Po hře originální fotka ze hry
S sebou si odnášíte zážitek, tištěné výsledky a fotku na fejsu!

Kromě samotných výsledků ze hry – kdo jak hrál, kolikrát jste protihráče zahráli, jak si vedl výsledný tým apod. po hře celou vaši skupinku vyfotíme, uděláme pár kouzel ve Photoshopu a výslednou fotku hodíme na facebook.

Odnášíte si tak nejen perfektní zážitek ze hry a napumpované nohy, ale také vytištěné výsledky z vaší hry a fotku celé skupiny ve stylu Hvězdné pěchoty!

Na našem Facebooku pak najdete kromě vaší fotky také své výsledky ze hry v digitální podobě.

Usměvaví a příjemní operátoři
Vysvětlí pravidla, provedou vás hrou,
a odpoví na jakékoliv dotazy

Naši operátoři jsou profesionálové. Jsou usměvaví, přátelští a proškolení. Dokonale vás provedou hrou, poutavě vysvětlí pravidla a vtáhnou vás do hry ještě dříve, než začnete hrát!

90 % našich zákazníků se k nám vrací pravidelně, a není to jen díky vynikající Aréně, ale i vynikajícím operátorům, kteří vytvoří příjemnou atmosféru.

U nás budete jak v bavlně.
Naše průměrné hodnocení je 4.9 z 5! :-)

Profesionální moderní herní vybavení
Poslední verze systému EVO-5 s novými zbraněmi a elektronikou

Vlastníme nejmodernější dostupné vybavení na světě, holandský laserový systém EVO-5, který je zárukou skvělé zábavy.

Našim hráčům můžeme nabídnout hru až 6 týmů v různých barvách – červená, modrá, zelená, žlutá, tyrkysová a překvapivě také velmi oblíbená růžová :-).

Navíc jsme si v nedávné době objednali zcela nové, vylepšené zbraně a elektroniku, abychom měli poslední verzi nejmodernějšího dostupného systému v ČR.

Oddělené šatny, skříňky
A po hře Virtuální Realita, Playstation, Kofolu, Vineu nebo pivo!

U nás najdete kompletní zázemí – zaparkujete přímo před budovou.

Najdete u nás taky oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami.

Po hře nebo mezi hrami nemusíte jen tak sedět a čekat – můžete si dát Kofolu nebo pivko na našem Baru, který je hned v Aréně, zahrát si s kamarády na Playstationu 4, nebo si osvěžení vybrat z naší ledničky plné nealko i alko nápojů a nakonec si můžete zahrát HCV VIVE, Oculus Rift Race nebo Virtualizer plošinu!

Po hře tedy můžete využít náši Virtuální realitu, HTC VIVE, Oculus Rirt Race křesla nebo Virtualizer, Playstation 4 s aktuálními hrami jako Mortal Kombat, NHL, FIFA, Crash Bandicoot, Apex legend a další herní pecky!

Co dělat po hře nebo mezi pauzami?Zahrajte si v našem Game Roomu!