Space Laser Arena v Prštném

Díky neustálému zlepšování a investicím do vývoje si držíme status nejmodernější Laser Arény v Evropě, a máme také řadu prvenství.

Jsme nejlepší Laser Game ve Zlíně!

Navrhli jsme naši Arénu s jediným cílem, abyste se královsky bavili. V naší Aréně se můžete těšit na spoustu originálních prvků, dobře navržených překážek a opravdu velký výběr hudby, kterou si ke hře sami zvolíte.

Herní módy

Deathmatch

Všichni proti všem / Týmy
Vůbec nejhranější a nejznámější mód v Laser Game. Cílem hry je co nejvícekrát zasáhnout protihráče v Aréně. Vyhrává hráč nebo tým s nejvyšším počtem bodů. Ideální mód na začátek pro rozproudění krve. Zaběháte si, vhodný i pro méně početné skupinky a začátečníky.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 6–10 (max. 12)
POČET TÝMŮ: až 6
SUPERSCHOPNOSTI: Neviditelnost, Nesmrtelnost, Kulomet
Deathmatch or Teams

SWAT

Všichni proti všem
Vyzkoušejte hru plnou napětí s herním módem SWAT, kde hraje každý sám za sebe, ovšem v úplné tmě. Hráči se v tomto módu potřebují přizpůsobit prostředí a umět s ním splynout, jelikož je může každý zvuk prozradit soupeři. K dispozici je baterka, kterou je potřeba používat s opatrností.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 5–8 (max. 12)
POČET TÝMŮ: žádné
SUPERSCHOPNOSTI: žádné
SWAT

Counter Strike

Týmy — CT vs. T
Snad nejznámější počítačová střílečka je nyní přenesena do reality! Tento nový, komplexní herní mód založený na FPS hře Counter Strike 1.6 má v sobě skryty téměř všechny funkce hry, která se stala legendou. Hráči nakupují v obchodě zbraně a vybavení, vydělávají herní měnu a samozřejmě pokládají a zneškodňují bombu.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 6–10 (max. 12)
POČET TÝMŮ: 2
SUPERSCHOPNOSTI: I mean it’s Counter Strike in real life. What more do you want…
Counter Strike

Orbs

Všichni proti všem / Týmy
Chtěli jste si zahrát deathmatch, ale rádi byste hru nějak ozvláštnili? Herní mód Orbs může být to, co hledáte. V aréně sestřelte barevné terče a získejte speciální schopnost, která Vám zůstane až do smrti. Jedním zásahem navíc uberete pouze část životů, takže náboji rozhodně nešetřete.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 6–10 (max. 12)
POČET TÝMŮ: až 6
SUPERSCHOPNOSTI: Kulomet, Léčení, Sniper, Štít
Orbs

Agents

Týmy
Jako agenti musíte co nejdéle přežít, což vám rozhodně soupeř neudělá jednoduché. Agentem mohou být pouze ti nejlepší, proto jim je po zásahu nepřítelem tato hodnost odebrána. Agenti mají navíc proti sobě početně silnějšího soupeře (druhý tým), takže bude záležet na jejich zkušenostech a týmové spolupráci.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 4–9 (min. 4, max. 12)
POČET TÝMŮ: 2
SUPERSCHOPNOSTI: žádné
Agents

Colors

Týmy
V případě, že se nemůžete rozhodnout, kdo bude s kým v týmu, Vám můžeme nabídnout herní mód Colors. Při začátku hry jsou týmy náhodně rozděleny a zásahem protivníka jej přiberete do svého týmu. Důležitá je strategie, kterou si zvolíte jako jednotlivec, ale následně i jako tým.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 4–8 (max. 12)
POČET TÝMŮ: až 12
SUPERSCHOPNOSTI: Neviditelnost, Nesmrtelnost, Kulomet
Colors

Gun Game

Všichni proti všem / Týmy
Varianta herního režimu Counter Strike, kde si vyzkoušíte veliké množství zbraní. Všichni začínají s nejlepší zbraní a postupně se prokousávají k té nejhorší. Změna zbraně proběhne po třetím zabití nepřítele. Kolo vyhrává ten, kdo jako první zabil 3x nejhorší zbraní soupeře.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 6–10 (max. 12)
POČET TÝMŮ: žádné / 2
SUPERSCHOPNOSTI: žádné
Gun Game

Domination

Týmy
Tento herní mód přináší nové prvky do jinak klasického deathmatche. Jednotlivé týmy si zabírají terče, které musí před soupeřem ve vlastním zájmu ubránit — za každou sekundu a každý zabraný terč totiž získává celý tým body. Zároveň se ke svým zabraným terčům musí hráči přiběhnout oživit.
IDEÁLNÍ POČET HRÁČŮ: 6–10 (max. 12)
POČET TÝMŮ: až 6
SUPERSCHOPNOSTI: žádné
Domination

Jak se připravit na hru?

Domluvte partu přátel

Zarezervujte si čas a kapacitu hry. Pokud se jedná o firemní akci, přemýšlejte také o výběru týmů a dalších aktivit, které mohou zpříjemnit celkovou atmosféru. Např. naše virtuální realita nebo závodní simulátor.

Vyberte vhodné oblečení

Doporučujeme pohodlné tmavé oblečení a obuv, která vám umožní volné pohyby. Mějte na paměti, že se během hry budete pohybovat a běhat, takže je důležité, abyste se cítili pohodlně. Máme k dispozici šatny i sprchu.

Připravte se na zábavu

Laser Game je zábavná a adrenalinová aktivita, takže se ujistěte, že jste připraveni na zábavu a užít si hru!
Zábava po hře nekončí. Máme plně vybavený bar, virtuální realitu, Playstationy aj.
Online rezervace

Jsme v Prštném

Aréna sídlí v městské části Zlín–Prštné v budově železářství Pleca ve druhém patře.

Firemní večírek,
odreagování s přáteli
nebo rozlučka se svobodou?

Od nás si odnesete zážitek!
O vše se postaráme, abyste si v našem herním centru mohli užít co nejvíce zábavy. Máme pro Vás připraveny moderní, udržované prostory ideální na jakékoliv setkání nejen s kamarády.
Pokud hledáte něco extra, máte možnost si ve virtuální realitě vyzkoušet jízdu na závodním okruhu, závody v rallye, střelbu proti kamarádovi a mnoho dalšího. Možnosti jsou téměř neomezené. Navíc nabízíme také catering, abyste nemuseli řešit nic jiného než Vaši zábavu.