Virtuální realita

Online rezervace

Zažij virtuální realitu v Prštném

Ponořte se do virtuálního světa, který vám nabídne unikátní herní zažitek. Na naší virtuální realitě lze hrát i multiplayer, což je samozřejmě mnohem větší zábava.

Nasaď VR brýle nebo se projdi ve virtualizéru

Navrhli jsme naši Arénu s jediným cílem, abyste se královsky bavili. V naší Aréně se můžete těšit na spoustu originálních prvků, dobře navržených překážek a opravdu velký výběr hudby, kterou si ke hře sami zvolíte.

Herní módy

Modrá místnost

Virtuální brýle
Zde máte možnost vyzkoušet vše, co si pod pojmem virtuální realita lze představit. Od jízdy na horské dráze, přes hromadu stříleček, příběhových a oddychových her, až po cestu např. do Paříže k Eiffelově věži. Hrát navíc můžete i v multiplayeru!Seznam her naleznete zde.

Zelená místnost

Rozšířená realita (AR)
Prozkoumejte budoucnost hraní s headsety pro rozšířenou realitu! Zažijte novou možnost, jak si užít hraní her. Ať s přáteli, nebo v single player módu Vám rozšířená realita dovolí maximálně využít prostředí, ve kterém se nacházíte. Nově také půjčujeme na víkendy domů!

Jak se připravit na hru?

Domluvte si parťáka

Všechny hry si můžete vyzkoušet v singleplayer módu, pokaždé je ale větší zábava si zahrát s kamarádem.

Vyberte vhodné oblečení

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv, která vám umožní volné pohyby. Mějte na paměti, že se během hry budete pohybovat, takže je důležité, abyste se cítili pohodlně. Máme k dispozici šatny i sprchu.

Připravte se na zábavu

Virtuální realita je zábava pro všechny nadšené hráče i naprosté nováčky v herním světě. Na výběr máme spoustu her, takže se budou bavit všichni.
Zábava po hře nekončí. Máme plně vybavený bar, Laser Game, Playstationy aj.
Online rezervace

Jsme v Prštném

Aréna sídlí v městské části Zlín–Prštné v budově železářství Pleca ve druhém patře.

Firemní večírek,
odreagování s přáteli
nebo rozlučka se svobodou?

Od nás si odnesete zážitek!
O vše se postaráme, abyste si v našem herním centru mohli užít co nejvíce zábavy. Máme pro Vás připraveny moderní, udržované prostory ideální na jakékoliv setkání nejen s kamarády.
Pokud hledáte něco extra, máte možnost si ve virtuální realitě vyzkoušet jízdu na závodním okruhu, závody v rallye, střelbu proti kamarádovi a mnoho dalšího. Možnosti jsou téměř neomezené. Navíc nabízíme také catering, abyste nemuseli řešit nic jiného než Vaši zábavu.